Masz ochotę na poranną kawę? Nie wiesz gdzie się wybrać w Zamościu, by napić się dobrej kawy? Jeśli tak to koniecznie sprawdź rankingi. Znajdziesz tam opinie klientów i dowiesz się gdzie najlepiej się wybrać!

Gdzie wypić kawę w Zamościu?

Z pewnością są takie dni, że masz ochotę napić się dobrej kawy, przed lub po pracy lub szkole. Gdzie się udać, by się nie zawieźć? Przedstawiamy ranking kawiarni w Zamościu.

 

Dobra kawa w Zamościu:

1. BOHEMA

Jednym z niezwykłych miejsc, które oferują kawę jest restauracja Bohema. To klimatyczne miejsce na Rynku w Zamościu. Warte odwiedzenia, by skosztować tam nie tylko kawy, ale także innych słodkości. Można m. ni. skusić się na czekoladę pitną lub potrójny czekoladowy torcik.  Kawiarnia kusi stylowym wnętrzem i przyjazna atmosferą. To miejsce gdzie, chce się wracać.

2. PIJALNIA CZEKOLADY CHOCOLATERIE

Kolejne miejsce to Pijalnia Czekolady Chocolaterie. Serwuje pyszną kawę i nie tylko. Warta polecenia jest również czekolada z rozgrzewającą wkładką, a do tego smaczne gofry z szerokim wyborem dodatków. Do tego lody włoskie, lody galkowe, desery lodowe, shake oraz kawa lodowa i mrożona. Jest w czym wybierać. Kawiarnia mieści się na Rynku w Zamościu, a więc w samym centrum.

3. KAWIARNIA FAKTORIA

Na kawę warto również wybrać się do Kawiarnii Faktoria. Jak oceniają klienci jedzenie jest tam pyszne, obsługa świetna i we wszystkim pomoże oraz doradzi, a atmosfera jest naprawdę przemiła, co sprawia, że jest to niezwykłe miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi. Spróbować można oprócz kawy choćby zawsze świeżych ciepłych gofrów robionych na miejscu z naturalną bitą śmietaną i dodatkami również naturalnymi. Kawiarnia mieści się w przystępnym miejscu w samym centrum Zamościa.

4. RESTAURACJA ORANŻERIA

Restauracja Oranżeria to także jedno z miejsc gdzie można napić się wyśmienitej kawy. Do tego skosztować można np. pysznych dań z regionu oraz wspaniałego chłodnika. Godna polecenia jest wspaniała kawa i tradycyjne czekoladki mercure oraz pyszne lemoniady malinowe. Restauracja klimatyczna i urokliwa.

 

Inne godne polecenia miejsca to choćby Restauracja Renesans, Corner Pub, Karczma Goralska czy Restauracja Kanclerz Gościniec i Restauracja Aleje Smaku. Zapraszamy! Przekonaj się sam/a!

 

Sylwia Haliniak